fbpx
Sauna ogrodowa - Szałas

👍 Poznajcie drugą kluczową wartość sauny fińskiej, czyli WIELOZMYSŁOWOŚĆ. Zobaczcie, dlaczego to bardzo istotne by w saunie zadbać o wszystkie nasze zmysły… ⤵

👁 WZROK
Widok z sauny na jezioro, a może na bezkresne morze lub ośnieżone szczyty gór? A gdyby lokalizacja sauny umożliwiała nam podziwianie architektury wielkiego miasta? Widok z sauny to coś, co zdecydowanie umożliwia nam przeżywanie niezwykłych doświadczeń. Niezwykle ważnym aspektem jest też samo oświetlenie sauny, które odpowiednio dobrane zwiększa atrakcyjność wizualną sauny i nasze odczucia w niej.

🥰 DOTYK
Odpowiednie akcesoria: ręczniki, szlafroki, kosmetyki, ręczniki na ławki do sauny… Wszystko to pobudza nasz zmysł dotyku i wzmacnia OBECNOŚĆ w saunie.

💨 ZAPACH
Odpowiednie kosmetyki i olejki eteryczne dodawane do wody, zapach naturalnego drewna w saunie – prawdziwa aromaterapia w twojej własnej saunie ogrodowej.

👅 SMAK
Odpowiednie napoje (Kambucha, piwo, cydr), sapas (fińskie przekąski a’la hiszpańskie tapas)… I kto powiedział, że sauny nie łączy się z jedzeniem? My wyznajemy zasadę dopieszczania każdej części ciała… nawet żołądka! 😉

👂 SŁUCH
Odczuwanie ciszy w pomieszczeniu sauny, strzelanie palącego się drewna, syk gwałtownie parującej wody na kamieniach saunowych, muzyka relaksacyjna w pomieszczeniu do relaksu… Usiądź wygodnie i relaksuj się w pełni.

🥰 A Wy? Jak dopieszczacie swoje zmysły w saunie?