fbpx
Zobacz...

Nasze realizacje

Sauna ogrodowa - Jata

Jakość, doświadczenie, gwarancja…

Każde zamówienie realizujemy kompleksowo według potrzeb naszych Klientów. Zamawiając saunę masz pewność, że nasz profesjonalny zespół przyjedzie do Twojego domu by postawić saunę i przeprowadzić instruktaż…

Tylko w 2020 roku zrealizowaliśmy kilkaset zamówień w całej Polsce!

Na każdą saunę otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję  – zarówno na konstrukcję, jak i piec. Oprócz tego służymy pomocą w wyborze najlepszej sauny – dopasowanej zarówno do Twoich potrzeb, jak i otoczenia. Nasza oferta skierowana jest dla tych, którzy szukają najwyższej jakości – sauny premium, która powstaje zgodnie z filozofią saunowania…

Zobacz...

REALIZACJA SAUNA W ŁAPSZACH NIŻNYCH

Tak prezentuje się Sauna MOKKI w naturalnym, leśnym krajobrazie u naszego klienta – Gospodarza domków Chata na Spiszu – gdzie goście mogą przez duże przeszklenie podziwiać kojące widoki na las… Piec (HARVIA M3) także jest opalany drewnem – świetnie nagrzewa pomieszczenie sauny. Sauna ogrodowa MOKKI pomieści od 4 do 6 osób – została zaprojektowana oczywiście zgodnie z prawem pary, pozwalając Saunowiczom na niezwykłe doświadczenia w saunie! To chyba ten wyjątkowy design nawiązujący do podhalańskich tradycji sprawia, że coraz chętniej składacie zamówienia na ten model sauny…

Zobacz...

REALIZACJA SAUNA W ZAKOPANEM

Tatra House Pensjonat to kameralny Pensjonat w Zakopanem w górskim klimacie. Właścicielom zależało by sauna była wyposażona w najnowszą technologię, ale jednocześnie zaprojektowana zgodnie z prawem pary i swym designem pasująca do wszechobecnego w obiekcie drewna i zieleni w ogrodzie. Sauna MODERNI doskonale wpisała się w te potrzeby… Goście mogą teraz doświadczyć prawdziwie fińskich wrażeń w saunie z piecem elektrycznym HUUM Hive. Dodatkowo sauna wyposażona jest sterownik WIFI umożliwiający kontrolę temperatury i czasu nagrzewania w saunie za pomocą aplikacji mobilnej.

ZIMA

LATO

Zobacz...

REALIZACJA BALIA W ZAKOPANEM

Balia DROP dołączyła do sauny MODERNI u naszego Klienta z Zakopanego!

Ciepłe kąpiele w balii na tarasie z widokiem na Giewont? Ojj, zazdrościmy Gościom tego Pensjonatu!

ZIMA

LATO

Zobacz...

REALIZACJA SAUNA W NOWYM TARGU

Sauna wewnętrzna w łazience pokoju hotelowego u naszego klienta Restauracja Noclegi Ruczaj. Wnętrze sauny oraz ławki z osiki, duże przeszklenie zwiększają optycznie saunę i piec elektryczny HARVIA VEGA Compact. Sauna wewnętrzna pomieści od 2-3 osób oraz została zaprojektowana tak aby na górnej ławce można było swobodnie saunować w pozycji leżącej!

Przeczytaj...

Opinie naszych Klientów

Marcin
Sauna Szałas
w Rzeszowie

Myślałem nad  sauną ogrodową beczka ze względu nad jej ciekawym wyglądem.  Jednak trafiłem na stronę sauna.pl i zobaczyłem saunę Szałas i wiedziałem że muszę ją mieć!

Norbert
Sauna Novoczesna
w Giżycku

Pół roku poszukiwań, a wystarczył jeden telefon do sauna.pl! Szybko udzielono mi fachowej porady oraz rzetelnie przedstawiono zalety i wady różnych rozwiązań. Z czystym sumieniem polecam dalej.

Andrzej
Sauna Novoczesna
w Zakopanem

Zamawialiśmy  saunę Novoczesną i balie Drop do pensjonatu - wszystko solidne, obsługa bardzo pomocna a montażyści prawdziwi fachowcy. Goście najbardziej chwalą sobie wspaniałe ogrzewanie całego ciała w saunie.

Olga i Jacek
Sauna Szałas
w Słomnikach

Dziękujemy za fachową pomoc i super Panów od montażu!!! Polecamy też saunę Szałas każdemu, kto chce stworzyć swoją strefę relaksu. Jedyne czego teraz żałujemy to, że tak długo zwlekaliśmy!!!

Kinga
Sauna Novoczesna
w Nowym Targu

Fachowa pomoc w każdej kwestii, ekspresowa realizacja i profesjonalny montaż! Zamówiliśmy a już 2 tygodnie później gościliśmy w saunie pierwszych znajomych. Najbardziej polecam dwie szerokie ławki na których mogę się z mężem wygodnie położyć!

Patrycja
Sauna Novoczesna
w Sochaczewie

Dziękujemy za piękną saunę, profesjonalną pomoc i przekonanie nas do pieca elektrycznego - strzał w dziesiątkę! Jeśli ktoś szuka sauny przy nowoczesnym domu to polecamy wam model Novoczesna - u nas w kolorze szarości.

Agnieszka
Sauna Szałas
w Kętrzynie

Piękny zapach drewna, duże przeszklenia (u nas z widokiem na jezioro) oraz piec opalany drewnem! Dziękujemy całej ekipie sauna.pl za pomoc, doradztwo i szybką realizację.