fbpx

Dlaczego tak wielu z nas marzy o własnej saunie w domu?

Bo chcemy w pełni oddać się relaksowi i czerpać zdrowie z saunowania niezależnie od okoliczności. We własnym domu, we własnym gronie, o własnej porze – po prostu… w stylu „slow”. Po całym dniu na najwyższych obrotach, potrzebujemy wytchnienia. A jeśli masz saunę w domu, wystarczy do niej wyjść  i rozpocząć rytuał…

  • Sauna wewnętrzna
  • Sauna wewnętrzna
  • Sauna wewnętrzna
  • Sauna wewnętrzna
  • Sauna wewnętrzna
  • Sauna wewnętrzna
  • Sauna wewnętrzna
  • Sauna wewnętrzna

Sauna wewnętrzna

Jeżeli marzysz aby w domowym zaciszu korzystać z sauny w każdej wolnej chwili, to dobrze trafiłeś. Projektujemy oraz wykonujemy sauny wewnętrzne na wymiar. Każda tworzona przez nas sauna jest unikalna, dopasowana do pomieszczenia w którym się znajduję. To od Ciebie zależy z jakiego drewna będzie zbudowana konstrukcja i ławki w saunie. Pomożemy w przygotowaniu pomieszczenia sauny takich jak: ulokowanie otworów wentylacyjnych, doprowadzenie zasilania do pieca elektrycznego czy również sterowaniem nagrzewaniem sauny.

Sauna wewnętrzna może być wyposażona w piec elektryczny firmy HUUM lub HARVIA. Bardzo duża gama piecyków umożliwia nam dopasowanie odpowiedniego rozwiązanie indywidualnie dla Ciebie. Potrzebujesz prostego pieca z prostym sterowaniem nie ma problemu, chcesz pełne sterowanie pieca, oświetlenia za pomocą aplikacji na smartfonie.

Jako jedyny producent w Polsce jesteśmy członkiem fińskiej organizacji Sauna from Finland. Dlatego mają Państwo pewność, że rozwiązania zastosowane w zbudowanej przez nas saunie umożliwiają autentyczne fińskie przeżycia.

Wnętrze sauny możemy zaprojektować zgodnie z fińskim prawem „Löylyn laki”. Dzięki temu dwie osoby preferujące saunowanie w pozycji leżącej mogą w wygodny i bezpieczny sposób się położyć. Jednocześnie korzystając z sauny na siedząco będziesz miał możliwość doświadczyć działanie pary na całe swoje ciało od stóp po czubek głowy. 

Cena od: 20 000,00 złotych brutto
(16 260,16 złotych netto)

Masz do nas pytanie? Zadzwoń teraz!

783 200 008