Dlaczego tak wielu z nas marzy o własnej saunie w ogrodzie?

Bo chcemy w pełni oddać się relaksowi i czerpać zdrowie z saunowania niezależnie od okoliczności. We własnym ogrodzie, we własnym gronie, o własnej porze – po prostu… w stylu „slow”. Po całym dniu na najwyższych obrotach, potrzebujemy wytchnienia. A jeśli masz saunę w ogrodzie, wystarczy wyjść do ogrodu i rozpocząć rytuał…

Sauna SZAŁAS

Sauna SZAŁAS to uniwersalny model o ponadczasowym designie, który świetnie wpisuje się w każdy ogród i działkę. Nie dziwi więc fakt, że tylko w zeszłym roku zrealizowaliśmy ponad 20 zamówień na ten model sauny!

Sauna SZAŁAS jest wykonana z naturalnego drewna sosnowego. Z kolei ławy i leżanki, na których możesz się wygodnie rozsiąść w trakcie seansu wykonane są z drewna osikowego – tak samo oparcia i osłony.

W saunie SZAŁAS zamontowane jest duże okno, które nie tylko nadaje jej nowoczesnego designu, ale przede wszystkim dostarczy Ci dodatkowych wrażeń w trakcie seansu – możesz poczuć się jak gdybyś saunował na zewnątrz, blisko przyrody. A saunowanie zimą lub w trakcie deszczu? Dostarcza bezcennych odczuć.

Sauna SZAŁAS to model, który nasi Klienci doceniają także za niezwykle poręczny rozmiar i łatwość montażu – sauna zajmuje zaledwie 4,4m2 powierzchni a z powodzeniem pomieści 3-5 osoby.

Ponadto, możesz wybrać, po której stronie chcesz mieć zamontowane okno by cieszyć się jak najlepszym widokiem. Istnieje także możliwość nałożenia na okno tzw. „efektu lustrzanego odbicia”.

Masz do nas pytanie? Zadzwoń teraz!

783 200 008