Zobacz...

Nasze realizacje

Jakość, doświadczenie, gwarancja…

Każde zamówienie realizujemy kompleksowo według potrzeb naszych Klientów. Możesz zamówić saunę w gotowym zestawie do prostego, samodzielnego złożenia lub zostawić to nam – nasz profesjonalny zespół przyjedzie do Twojego domu by postawić saunę i przeprowadzić instruktaż…

Tylko w 2020 roku zrealizowaliśmy kilkaset zamówień w całej Polsce!

Na każdą saunę otrzymujesz aż 12-miesięczną gwarancję  – zarówno na konstrukcję, jak i piec.

Oprócz tego służymy pomocą w wyborze najlepszej sauny – dopasowanej zarówno do Twoich potrzeb, jak i otoczenia.

Nasza oferta skierowana jest dla tych, którzy szukają najwyższej jakości – sauny premium, która powstaje zgodnie z filozofią saunowania…

Zobacz...

ZDJĘCIA REALIZACJI...

Przeczytaj...

Opinie naszych Klientów

Marcin
Sauna TATRY
w Rzeszowie

Pełen profesjonalizm !!! Od wyboru sauny do pierwszego saunowania w ogrodzie minął tylko tydzień. Tak to możliwe tylko z sauna.pl. Ekipa górali przybyła o 7:00 o 17:00 ruszali już na Podhale. Robota paliła się w rękach...tempo, precyzja wykonania i dbałość o każdy szczegół imponujące. Jeśli myślisz o ekologicznej, opalanej drewnem saunie ogrodowej to tylko z sauna.pl. Mega polecam nie ma nic lepszego na rynku.

Norbert
Sauna TATRY
w Giżycku

Pół roku poszukiwań... a wystarczył jeden telefon do sauna.pl! Szybko udzielono mi fachowej porady i rzetelnie przedstawiono zalety i wady różnych rozwiązań w moim przypadku. Polecam dalej z czystym sumieniem.

Andrzej
Sauna BECZKA
w Zakopanem

Zamawialiśmy trzy sauny beczki i balie do pensjonatu - wszystko solidne, obsługa bardzo pomocna a montażyści prawdziwi fachowcy.

Olga i Jacek
Sauna GORCE
w Słomnikach

Dziękujemy za fachową pomoc i super Panów od montażu!!! Polecamy też saunę "Gorce" każdemu, kto chce stworzyć swoją strefę relaksu - u nas powstały sauna i pokój do medytacji i jedyne czego żałujemy to, że tak długo zwlekaliśmy!!!

Kinga
Sauna TATRY
w Nowym Targu

Polecam! Fachowa pomoc w każdej kwestii, ekspresowa realizacja i profesjonalny montaż! Zamówiliśmy a już 2 tygodnie później gościliśmy w saunie pierwszych znajomych.

Patrycja
Sauna SHELTER
w Sochaczewie

Dziękujemy za piękną saunę, profesjonalną pomoc i namówienie nas na piec opalany drewnem - strzał w dziesiątkę! Jeśli ktoś szuka sauny przy nowoczesnym domu to polecamy wam model Shelter - u nas w kolorze szarości.

Agnieszka
Sauna WIERCHY
w Kętrzynie

Piękny zapach drewna, duże przeszklenia (u nas z widokiem na jezioro) i piec opalany drewnem - jest pięknie! Dziękujemy całej ekipie Sauna.pl za pomoc, doradztwo i szybką realizację.